Wyszukiwanie

Poszukają śladów prawosławia

Spacer traktem prawosławnym to propozycja aktywnego wypoczynku na najbliższą sobotę (16.09). Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji Turystycznej.

Piotrkowskie motywy w malarstwie

„Piotrkowskie motywy 1999-2007” to najnowsza wystawa malarska, jaka się ukazała w Centrum Idei „Ku Demokracji”.

„Żubr” u Panien

„Żubr” to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej jaka czeka na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji”. Swoje zdjęcia zaprezentuje Krzysztof  Onikijuk, fotograf przyrody.

Mediateka czeka na wykonawcę

Krajowa Izba Odwoławcza przychyliła się do odwołania złożonego przez jedną z firm w przetargu na budowę mediateki. Aby móc wybrać kolejną należało zwołać sesję nadzwyczajną.

Informator kulturalny - wrzesień 2017

Tradycyjnie na początku każdego miesiące publikujemy informator kulturalny z bogatym programem imprez i wydarzeń, jakie odbędą się w Piotrkowie w najbliższych tygodniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wojska Polskiego 37 - nieruchomość na sprzedaż

Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, o pow. gruntu 0,0686 ha, zabudowana budynkiem handlowo-usługowym.

Dyrektorzy z aktami powierzenia

19 dyrektorów odebrało dziś (31.08) z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka akty powierzenia stanowiska dyrektora. 

Spacer szlakiem piotrkowskiego przemysłu

W najbliższą sobotę, (2.09) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer w ramach Trybunalskich Spotkań z 800 lat Piotrkowa Trybunalskiego.

Polsko-chińskie spotkania B2B

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Biuro Chińskiej Prowincji  Chengdu w Łodzi zapraszają przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w dniu spotkań biznesowych z partnerami chińskimi.

Wystawa i koncert w Centrum Idei

Od niedzieli (27.08) w Galerii „Śnieżne Krużganki” prezentowana będzie wystawa rysunku i malarstwa Fabioli Mikler zatytułowana „Piotrków – z cegieł i z kwiatów”, a już 9 września na dziedzińcu Cent...

Spacer Traktem Żydowskim - zapowiedź

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer Traktem Żydowskim. W Piotrkowie do dziś jest wiele pozostałości po najliczniejszej mniejszości narodowej i religijnej w dziejach miasta.