Dzisiaj: Poniedziałek 25 czerwca 2018

Wyszukiwanie

Dopingujmy biegaczy

Już dziś (22.06) ulicami naszego miasta pobiegnie IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Zapraszamy do wspólnego kibicowania i wspierania zawodników.

Emzetki na Imieniny Piotrków

W najbliższy weekend w centrum miasta odbędą się Imieniny Piotrków 2018. W związku z planowanymi imprezami zmieni się organizacja ruchu na drogach i trasy kursowania autobusów MZK.

Podwieczorek z Magdaleną Zawadzką

Magdalena Zawadzka, znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, będzie gościem kolejnego „Podwieczorka z gwiazdą”. Spotkanie odbędzie się w środę (20.06) na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji”.

Koncert akordeonowy w Centrum

„Z akordeonem przez świat” to tytuł koncertu, który odbędzie się w niedzielę (17.06) na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpi Marcin Snokowski.

Rowerem po piotrkowskich parkach

„Piotrkowskie parki nocą”  - to cel najbliższego nocnego rajdu rowerowego, który odbędzie się sobotę 23 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca.

Rewitalizacja Podzamcza idzie pełną parą

Poszpitalna nieruchomość położona przy ulicy Wojska Polskiego 2 przejdzie gruntowny remont. Rewitalizacja budynku jest częścią projektu „Młode - Stare Miasto.

Śladami piotrkowskich dorożkarzy

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (16.09) będzie można podążyć śladem piotrkowskich dorożkarzy.

Miłością utkane

„Miłość utkana” to tytuł wystawy fotografii Pawła Nawrockiego, którą będzie można oglądać w Centrum idei „Ku Demokracji”, w galerii „U Panien”. Wernisaż prac odbędzie się w niedzielę (10.06).

Półmaraton za dwa tygodnie

22 czerwca ulicami naszego miasta przebiegnie  IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Zapisy na bieg jeszcze trwają.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Centrum Innowacji Biznesowej rozpoczęło rekrutację na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Cykl spotkań skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.

O Wyspach Owczych w Centrum

Centrum idei „Ku Demokracji” zaprasza na prelekcję Witolda Stawskiego poświęconą Wyspom Owczym. Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się jutro (8.06) na dziedzińcu Centrum.

Sienkiewicza: czas na drogowców

Prace instalacyjne na ulicy Sienkiewicza dobiegają końca. Na terenie inwestycji w najbliższym czasie pojawią się drogowcy.