Wyszukiwanie

Podróżnicza prelekcja w Centrum

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na podróżniczą prelekcję „Wyprawa na arktyczną wyspę Spitzbergen”. Spotkanie zaplanowano w najbliższa niedzielę (4.12).

Śladami cichociemnych – gra na orientację

Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają do udziału w miejskiej grze na orientację „Śladami cichociemnych”.

Pasaż do mediateki

Rusza pierwsza inwestycja związana z budową mediateki na pl. Pofranciszkańskim. Miasto wyremontuje pasaż łączący ul. Starowarszawską z ul. Curie-Skłodowskiej.

Wędrowali mimo deszczu

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w jesiennym rajdzie ekologicznym zorganizowanym w minioną sobotę (19.11) przez piotrkowski oddział PTTK, Centrum Informacji Turystycznej oraz Nadleśnictwo Piotrków – Leśnictwo Wierzeje...

Kawowa prezentacja w Centrum

Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wyjątkową wystawę. Od niedzieli (20.11) będzie można oglądać wystawę prac Mariusza Gosławskiego „Malowane kawą”.

Sienkiewicza 9

Kompleks budynków biurowych o łącznej pow. użytkowej 4.713 m2, zlokalizowany w centrum miasta - na sprzedaż

Rusza projekt „Na pomoc pracy”

23 tys. zł na rozpoczęcie własnej działalności, 3-miesięczne staże zawodowe oraz darmowe szkolenia czekają na uczestników projektu „Na pomoc pracy”.

Spacer szlakiem szpitali

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem trasę wyznaczy niezwykła i bogata historia piotrkowskiego szpitalnictwa.

Podwieczorek z Jackiem Wójcickim

Jacek Wójcicki będzie gościem kolejnego „Podwieczorku z gwiazdą” organizowanego w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawi się w Piotrkowie w najbliższy czwartek (24.11). 

Mobilne Centrum Informacji w Piotrkowie

Do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilne Centrum Informacji, które prowadzi kampanię informacyjna na temat możliwości pozyskania funduszy z UE.

Centrum Kultury Prawosławnej w Piotrkowie

W Piotrkowie Trybunalskim powstało Centrum Kultury Prawosławnej. Uroczyste poświęcenie połączone z otwarciem odbyło się w minioną sobotę (12.11).

„Nadzieja” w Piotrkowie

W najbliższy weekend (12-13.11) w hali Relax odbędzie się XIII Festiwal Nadzieja – pod hasłem Błogosławieni Miłosierni.