Wyszukiwanie

„Moje miasto” na fotografiach

„Moje miasto” to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej, którą od niedzieli (25.09) będzie można oglądać w  Centrum Idei ku Demokracji.

Sukcesy uczniów „dziesiątki”

Aż dziesięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 zajęło finałowe miejsca, a czworo zostało wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie „Chroń razem z Szymonem lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców”.

Koncert gitarowy w Centrum

W najbliższy piątek (23.09) Centrum Idei „Ku Demokracji” organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Młode Piotrkowskie Talenty”. Tym razem wystąpi  Oskar Strukiel -Piotrowski.

Rada Naukowa wesprze seniorów

W naszym mieście powstała Rada Naukowa Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dziś (20.09) w Urzędzie Miasta podpisano porozumienie w sprawie jej powołania.

Za nami PiotrkOFF Art Festival

Miniony weekend (16-17. 09) upłynął w Piotrkowie pod znakiem muzyki alternatywnej. Wszystko za sprawą ósmej edycji PiotrkOFF Art Festival.

Powstała „Krajowa Mapa Zagrożeń”

Policja uruchomiła projekt „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, którego głównym zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa porządku publicznego.  W minionym tygodniu odbyła się konferencja inaugurująca działanie &bdq...

PiotrkOFF Art Festival przed nami

W piątek (16.09) rozpoczyna się ósma edycja PiotrkOFF Art Festival. To oznacza, że nasze miasto znów stanie się stolicą muzyki alternatywnej.

Piotrków na Dożynkach Prezydenckich

Setki odwiedzających, wspaniała pogoda i niezapomniane wrażenia konkursowe. Tak wyglądał promocyjny weekend w Spale na Dożynkach Prezydenckich, gdzie Piotrków wystawił się ze stoiskiem.

Gra z koleją w tle

Jak się okazuje, gra miejska to świetna opcja spędzenia wolnego czasu w sobotę i dla małych, i dla dużych. Tematem przewodnim sobotniej zabawy była kolej, która wszystkich uczestników zabrała w podróż do czasu, kiedy przez Pi...

Jedziemy na Dożynki Prezydenckie

W Centrum Informacji Turystycznej trwają przygotowania przed kolejnym pracowitym weekendem. Tym razem jedziemy promować Piotrków w Spale na Dożynkach Prezydenckich.

Piotrków na Mixerze

W miniony weekend w Łodzi odbył się  Mixer Regionalny 2016, na którym nie mogło zabraknąć Centrum Informacji Turystycznej. Na naszym stoisku oprócz bogatej oferty turystycznej czekało wiele atrakcji.

Poplenerowa wystawa prac nauczycieli

W niedzielę (4.09) w Centrum Idei ku Demokracji zainaugurowano wystawę poplenerową prac nauczycieli, uczestników V. Wiosennej Akademii Sztuki.