Wyszukiwanie

„Ukryte znaczenia” w Centrum

„Ukryte znaczenia” to tytuł kolejnej wystawy, którą będzie można oglądać w Centrum Idei ku Demokracji. Inaugurację zaplanowano w najbliższą niedzielę (29.05).

Weekend z krasnalami

Spotkanie z historią oraz spacer po mieście to dwie propozycje Centrum Informacji Turystycznej na najbliższy weekend.

Miasto Piwowarów nagrodzone

Piotrków Trybunalski został nagrodzony za projekt Miasto Piwowarów. Wyróżnienie otrzymaliśmy podczas XVI Międzynarodowych Targów Turystycznych, które w miniony weekend odbyły się w Opolu.

Obrady nad absolutorium

Jutro (25.05) w piotrkowskim magistracie odbędzie się 23. Sesja Rady Miasta. Jednym z głównych punktów obrad będzie udzielenie prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2015 rok.

Przed nami GROT-ART Festiwal

W piątek (20 maja) odbędzie się druga edycja Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych GROT–ART organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące oraz Centrum Idei „Ku Demokracji”.

Spotkanie z Adrianną Biedrzyńską

„Podwieczorek z gwiazdą” to tytuł najnowszego cyklu spotkań, które organizuje Centrum Idei „Ku Demokracji”. Pierwsze spotkanie już w najbliższy piątek (20.05).

Otwieramy Centrum „plażówki”

Centrum Siatkówki Plażowej OSIR – taką nawę będzie nosił kompleks dwóch boisk, który powstał przy ul. Belzackiej. W najbliższy weekend zaplanowano otwarcie obiektu.

Noc z CIT-em

W nocy z soboty na niedzielę w całym kraju obchodziliśmy „Noc Muzeów”. W akcję włączyło się także Centrum Informacji Turystycznej, które przygotowało dwa tematyczne wydarzenia.

Piotrków na Lazurowym Wybrzeżu

Za nami kolejny weekend, w którym piotrkowskie stoisko pojawiło się na turystycznych targach. Tym razem naszą ofertę promowaliśmy w Chorzowie na Targach Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów oraz w Cannes.

Dwie promocje w jeden weekend

Jelenia Góra i Szczecin to dwa kolejne miasta, w których Piotrków Trybunalski promował swoją turystyczną ofertę. Targi odbyły się w miniony weekend.

Multimedialna biblioteka powstanie w Piotrkowie!

Magistrat wystartuje w tym roku z budową multimedialnej biblioteki! Budynek stanie na pl. Pofranciszkańskim i ma być gotowy w 2018 roku.

Żywa lekcja historii na festynie

W niedzielę (8.05) na boisku piotrkowskiej filii UJK odbył się III Historyczny Festyn Rodzinny „Wioska Wikinga”.