Wyszukiwanie

Przejechali bryczką po Trakcie

Blisko 200 osób skorzystało z możliwości przejechania się konną bryczką po Trakcie Wielu Kultur. Niedzielna propozycja centrum Informacji Turystycznej bardzo spodobała się odwiedzającym.

Miód królował w Piotrkowie

W niedzielę (24.07) na Starówce królowały różnego rodzaju produkty pszczelarskie. Wszystko za sprawą II Piotrkowskiego Święta Miodu.

Diecezjalny etap za nami

Zakończył się diecezjalny etap Światowych Dni Młodzieży. Zagraniczni goście i piotrkowscy wolontariusze wyjechali już do Krakowa na główną część obchodów.

Trwają Światowe Dni Młodzieży

Za nami drugi dzień piotrkowskiej odsłony Światowych Dni Młodzieży. Cały dzień upłynął pod znakiem modlitwy oraz zabawy i rekreacji.

Pielgrzymi przybywają do Piotrkowa

Jutro (21.07) rozpoczynają się obchody Światowych Dni Młodzieży w poszczególnych diecezjach. Ponad osiemdziesięciu pielgrzymów przybędzie także do naszego miasta.

Światowe Dni Młodzieży w Piotrkowie

W czwartek (21.07) rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w poszczególnych diecezjach. Pielgrzymi przyjadą także do Piotrkowa Trybunalskiego.

W obecności koni i kotów

Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wystawę prac Malwiny Wojtali  pn. "W obecności koni i kotów". 

W autobusie nauczą o Funduszach

W piątek i sobotę (15-16.07) do Piotrkowa Trybunalskiego zawita Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich Województwa Łódzkiego. Kampania informacyjna będzie miała formę warsztatów prowadzonych w specjalnie do tego pr...

Zabawa w „Bartku” trwa

Wraz z początkiem wakacji wystartowały letnie półkolonie w świetlicy środowiskowej „Bartek”. Za nami pierwszy turnus, podczas którego łącznie bawiło się około dwustu dzieci.

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” – impreza organizowana przez Centrum Informacji Turystycznej - to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najważniejsze zabytki naszego miasta podczas przejażdżki konną bryczką.

Festiwal Smaku z Karolem Okrasą

Już w najbliższy weekend w Rynku Trybunalskim odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Smaku. Jego główną częścią będą Trybunały Nalewkowe, a kulinarną gwiazdą Karol Okrasa.

O Funduszach w…autobusie

15 i 16 lipca do Piotrkowa Trybunalskiego zawita Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich Województwa Łódzkiego. Kampania informacyjna będzie miała formę warsztatów prowadzonych w specjalnie do tego przystosowanym poje...