Wyszukiwanie

Bezpłatnie zwiedzimy świątynie

W okresie wakacyjnym turyści przybywający do Piotrkowa Trybunalskiego będą mogli bezpłatnie zwiedzać z przewodnikiem wnętrza zabytkowych świątyń naszego miasta.

Europejskie Miasto Piwowarów

Miasto Piwowarów - najnowszy produkt turystyczny Piotrkowa Trybunalskiego zdobywa coraz większą popularność, także poza granicami naszego kraju.

Kolarski Tour po Piotrkowie

Piotrkowem Trybunalskim zawładnęło dziś (1.07) kolarstwo na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą 27. Międzynarodowego Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków., którego czwarty etap rozpoczął się na ulicach naszego mia...

Gościliśmy na Węgrzech

W miniony weekend w Budapeszcie odbyła się II Konferencja Polsko-Węgierskich Miast Partnerskich, która w tym roku połączona była z Dniem Polonii Węgierskiej. Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli piotrkowskiego magistratu.

Arie zabrzmią w Centrum

Niezwykłe wydarzenie artystyczne zaplanowano w najbliższą sobotę (2.07) na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Tym razem będzie tu królować muzyka klasyczna.

Browarnictwo promuje Piotrków

Zainteresowanie browarnictwem jest w naszym kraju coraz bardziej widoczne, a turystyka piwna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi turystyki w Polsce. Swoje piwowarskie tradycje w promocji wykorzystuje także Piotrków Trybunalski.

Z Teatrem Wielkim w 800-lecie

Kierownictwo Teatru Wielkiego z Łodzi gościło w miniony piątek (24.06) w Piotrkowie Trybunalskim. Goście spotkali się z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem oraz zwiedzili gród trybunalski.

Rybiński zaśpiewał na podwieczorek

Andrzej Rybiński gościł w miniony piątek (24.06) w Piotrkowie Trybunalskim. Znany polski piosenkarz był bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które zorganizowano na dziedzińcu Centrum Idei Ku Demokracji....

Brydżyści rywalizowali w Memoriale

Blisko czterdziestu zawodników wzięło udział w IV Memoriale im. Zbigniewa Chwalnego w brydżu sportowym parami, który wczoraj (26.06) zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury.

"Przedsiębiorczość i Unia - Obywatele UE jako przedsiębiorcy na wspólnym rynku"

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień zaprasza na Konferencję "Przedsiębiorczość i Unia - Obywatele UE jako przedsiębiorcy na wspólnym rynku", która odbędzie się 30 czerwca 2016 r. o godz. 10....

Promowaliśmy pielgrzymki do Piotrkowa

Na początku tygodnia w Kielcach odbyły się XVII Międzynarodowe Targi SacroExpo. Dzięki współpracy z firmą Haftina w stolicy województwa świętokrzyskiego pojawiła się także oferta naszego miasta.

Centrum zaprasza na spektakl i koncert

„Przeszło nie minęło” taki tytuł będzie nosić wydarzenie artystyczne, które we wtorek (28.06) zaplanowano w Centrum Idei ku Demokracji. Będzie muzycznie, poetycko i teatralnie.